دسترسی سریع

سوالات متداول

برای رفع مشکل با کارگزینی (مسئول تردد) تماس بگیرید، درصورتی که دیروقت از حوزه خارج شدید و همکاران کارگزینی حضور نداشتند، از نگهبان درخواست کنید ساعت خروج شما را در لیست مربوطه ثبت کند. در روز بعدی کاری حتماً موضوع را به کارگزینی اطلاع دهید.

چنانچه فرد تا قبل از ساعت ۸:۱۵ صبح ثبت حضور کرده باشد، تاخیری برای فرد ثبت نخواهد شد ولی اگر حضور فرد بعد از این ساعت باشد، تمامی تاخیر در سیستم ثبت خواهد شد.در موارد دیگر مثل تعجیل (خروج زودتر از ساعت پایان کار) بخششی لحاظ نخواهد شد.دقت شود که به هر میزانی که کسر کار در سیستم ثبت شده باشد در محاسبات کارکرد بیمه و حقوق لحاظ خواهد شد.

به پیشخوان حوزه هنری به آدرس https://my.hozehonari.ir مراجعه کرده و گزینه حقوق و دستمزد را انتخاب و از طریق گزینه «ورود با کد پرسنلی» وارد شوید و از مسیر عملیات – مرخصی- ثبت مرخصی، نسبت به ثبت انواع مرخصی اقدام نمایید. چنانچه مرخصی ساعتی ثبت می‌نماید، دقت داشته باشید که ساعت خروج و ورود به سازمان را دقیقا مطابق ساعت نمایش داده شده در دستگاه تردد ثبت نمایید.– برای جلوگیری از کسری کار برای حقوق ماهانه، حتماً مرخصی‌های خود را تا پایان هر ماه در سیستم ثبت نمایید.– چنانچه مرخصی استعلاجی دارید، حتماً مدارک خود (گواهی پزشک، نسخه داروها و فیش دریافت دارو از داروخانه) را در اولین روز حضور بعد از مرخصی، تحویل اداره رفاه و تعاون بدهید. – دقت داشته باشید که سقف مرخصی استعلاجی سه روز می‌باشد و برای بیشتر از سه روز می‌بایست از طریق تامین اجتماعی اقدام شود.کارکنانی که با شرکت پدیده پاک طراوت قرارداد دارند، برای ثبت مرخصی می‌بایست به مسئول کارکنان شرکت پدیده پاک طراوت (آقای منصوری) مراجعه نمایند.

به پیشخوان حوزه هنری به آدرس https://my.hozehonari.ir مراجعه کرده و گزینه حقوق و دستمزد را انتخاب و از طریق گزینه «ورود با کد پرسنلی» وارد شده و گزینه «فهرست مرخصی‌های من» را انتخاب کنید. در ستون «وضعیت» می‌توانید از وضعیت تایید یا عدم تایید مرخصی خود مطلع شوید.دقت کنید که وقتی که در ستون وضعیت عبارت «تایید نهایی» ثبت شود به معنی این هست که مرخصی شما در سیستم کارگزینی ثبت شده است.

برای کارکنان شرکتی ۹ روز و برای کارکنان دولتی ۱۵ روز مرخصی می‌تواند ذخیره شود.

در مواردی که فرد با تایید مدیر واحد یکی از کارهای واحد را در خارج از حوزه هنری انجام دهد، می‌بایست آن مدت زمان را به عنوان ماموریت ساعتی ثبت کند. ماموریت ساعتی مخصوص کارهای داخل تهران بوده و حق ماموریت به آن تعلق نمی‌گیرد.

به پیشخوان حوزه هنری به آدرس https://my.hozehonari.ir مراجعه کرده و گزینه حقوق و دستمزد را انتخاب و از طریق گزینه «ورود با کد پرسنلی» وارد شوید و گزینه های عملیات – مرخصی- ثبت مرخصی را به ترتیب انتخاب نمایید، در قسمت «نوع مرخصی» گزینه «ماموریت اداری ساعتی» را انتخاب نمایید و در ادامه حتماً تیک گزینه «ساعتی» را زده و ساعت شروع و پایان ماموریت را انتخاب و در پایان، ماموریت خود را با گزینه «تایید» ثبت نمایید.

به سایت https://eservices.tamin.ir مراجعه کرده و از مسیر ذیل نسبت به تکمیل اطلاعات فرد تحت پوشش اقدام بفرمایید.صفحه اصلی سایت – بیمه شدگان- خدمات نام‌نویسی- مشاهده و ثبت افراد تبعی برای بیمه شده اصلی- اضافه کردن فرد تحت پوشش جدید

بله، با تکمیل فرم مساعده در اتوماسیون می‌توانید درخواست خود را برای بررسی به منابع انسانی ارائه فرمایید و تایید یا عدم تایید درخواست را نیز با ملاحظه چرخش فرم مطلع شوید.مسیر دسترسی به فرم مساعده: بخش فرم‌ها در اتوماسیون- حوزه هنری مرکز- فرم درخواست مساعده همکاران شرکتی

برای کسب اطلاع از جزئیات ساعات آموزشی، با کارشناس آموزش (داخلی۸۳۶۲) مستقر در دفتر برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی تماس حاصل فرمایند.

چنانچه فردی حداقل ۴ سال بسیج فعال و تاییدیه بسیج سازمان تبلیغات و سازمان بسیج ادارات را داشته باشد، یک طبقه تشویقی به او تعلق می‌گیرد.فرد می‌بایست ابتدا به بسیج سازمان تبلیغات مراجعه و نامه معرفی را برای تایید به سازمان بسیج ادارات واقع در خیابان کریمخان، خیابان خردمند شمالی ارائه نماید و بعد از تایید به اداره کارگزینی تحویل نماید.

در بخشنامه شماره ۶۲۶۰۳ مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ سازمان ادای و استخدامی کشور، به وضوح به عدم محاسبه مبلغ ناشی از این افزایش در سایر اقلام پرداختی نظیر فوق العاده ویژه، اضافه کار و … اشاره گردیده است.

ارسال سوال، پیشنهاد و انتقاد

© تمامی حقوق برای حوزه هنری محفوظ است.

توسعه و پشتیبانی: حوزه هنری انقلاب اسلامی